I v našem útulku proběhly Vánoce!

Vážení dárci, milí přátelé,

Vánoce, které letos díky Vám Ježíška hodně zaměstnaly – přinesly kočičkám hodně, hodně dárečků, krmení i  finanční pomoci. Ježíšek jim Vašim prostřednictvím splnil většinu jejich vánočních přání – snad všichni dostali pod stromeček to, po čem toužili. A jak to dnes prožívají?

…..lenošíme na nových škrabadlech, nedáme z tlapek hračky a proháníme myšky, i nové míčky. Náš sklad je přeplněn granulí, konzerv, kapsiček, dobrůtek a to jen díky vám, všem moc děkujeme za jakoukoliv podporu, doufáme že se vám naše práce líbí a uvidíme se v roce 2017 :)

Jmenovitě děkujeme: M. Čočurové, manželům Malcovým, S. Dostálové, A. Marouškové, A. Raškovi, R. Kratochvílové, L. Prchalové, S. Lacenové, V. Stárkovi, A. Raškovi, Miušce a Princezně, M. Fitzbauerové, B. Znamenáčkovi, M. Živnůstkové, M. Znamenáčkové, Marii a Dominikovi, M. Karbanovi, R. Januškovi, J. Kopeckému, paní  Kubíčkové, panu Smrčkovi, paní Soutové, panu Křížkovi, paní Líškové, paní Buškové, paní Sýkorové a paní Rendlové, anonymním dárcům, naším pravidelným dárcům a také velký dík všem návštěvám, které k nám chodí a vždy přinesou čičinám něco na zub 

S přáním hezkého dne Kočičí Alfonz tým