Strom splněných kočičích přání

Kočičí útulek Šanta Úmonín se zúčastnil jarního kola Stromu splněných kočičích přání. Celá tato akce se těší velkému zájmu a ani naše kočičky nezůstaly bez dárečku. Tajných přání bylo hned několik. Zámecká Minda si se svými čtyřmi mušketýry velmi přála Prince pelíšek. Od sousedovic kočky totiž zaslechla, že vlastnit soukromé královské lože v podzámčí je snem každého smrtelníka. Po rozbalení dárečku Minda zhodnotila, že její rodinka už nikde jinde, než v královském pelíšku, spát nesmí. Mája pro změnu toužila po vodní fontánce. Jejím snem bylo mít tekoucí vodu na dosah své tlapky. Už se jí nelíbilo máčet si kožíšek v umyvadle. Je přeci dáma. To Vendy chtěla rovnou to nejvzácnější. Do svého přání uvedla srdce! A jelikož kočičí přání se plní nejen o Vánocích, Vendulka si po pár týdnech otevřela balíček, ve kterém měla hned tři srdce plněná stimulujícím kozlíkem. A že to potom byla zábava. MUDr. Fous si tajně přál mít jen pro sebe několik lososových konzerviček Bozita. Našel však domov dřív, než se mu jeho přání splnilo. Pevně věříme, že v novém domově má takových dobrot hromady a určitě by mu nevadilo, že jeho dáreček převzal nynější romantik a milovník útulku Jean-Paul. Ani Štístko nechtěl zůstat pozadu a tak si tajně přál několik balení kapsiček pro kočičí juniory od Royal Canin. Když se probudil po odpolední siestě a viděl kolem sebe tu spoustu dobrot, liboval si, že se ocitl přímo v „kapsičkovém nebi“. No a náš nejmenší svěřenec Hugo trošku záviděl Štístkovi, že mu vyfouknul jeho kapsičkové přání. Neváhal proto a napsal si o Royal paštičky. To bylo panečku radosti.
A naším přáním je dnes od srdce poděkovat dárcům, kteří se rozhodli splnit tajná kočičí přání našich svěřenců. Za Mindu s koťátky Janě Kudelové, Mája děkuje za fontánku Veronice Matouškové a také Zdeně Jakubcové, Vendýsek za srdce od srdce děkuje Marii Živnůstkové, Jean-Paul za MUDr. Fouse zvedá packu nahoru Bohumilu Znamenáčkovi, Štístko ze záplavy kapsiček posílá své dík Veronice Miškovské a Hugo za oblíbené paštičky Marii Živnůstkové.
Dále pak patří naše velké dík za finanční dary, kterými přispěli. Markéta Milan a Micinka, Monika Michaela Zemanová, Lenka Filipová, Jan Pavlíček, Vladislav Pokorný, Marie Živnůstková a Ceaver.

Strom splněných kočičích přání Strom splněných kočičích přání Strom splněných kočičích přání Strom splněných kočičích přání Strom splněných kočičích přání Strom splněných kočičích přání Strom splněných kočičích přání